Glee Szerepjáték
Üdv a Glee világában! Smile Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy regisztrált tag, olvasd el a szabályzatot, és regisztrálj Wink
Glee Szerepjáték
Üdv a Glee világában! Smile Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy regisztrált tag, olvasd el a szabályzatot, és regisztrálj Wink
Glee Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gondoltál már arra,
hogy milyen fiatal
sztárpalántának lenni?
Itt a lehetőség!
Légy az Új Irány vagy
a Vocal Adrenalin tagja
a lényeg, hogy azt csináld
amihez a legjobban értesz.
Zenélj!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Santana Lopez Glee-logo
Facebook oldalunk
Facebook
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Szer. Jún. 27, 2012 12:45 am-kor volt itt.
Staff
Santana Lopez 1001854212images_www.kepfeltoltes.hu_
Top posters
Admin
Santana Lopez I_vote_lcapSantana Lopez I_voting_barSantana Lopez I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Santana Lopez I_vote_lcapSantana Lopez I_voting_barSantana Lopez I_vote_rcap 
Santana Lopez
Santana Lopez I_vote_lcapSantana Lopez I_voting_barSantana Lopez I_vote_rcap 
Rachel Berry
Santana Lopez I_vote_lcapSantana Lopez I_voting_barSantana Lopez I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Focipálya/öltöző
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 10:06 pm by Santana Lopez

» Folyosó/szekrények
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:48 pm by Santana Lopez

» Vámpírnaplók szerepjáték
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:44 pm by Quinn Fabray

» Rachel Berry
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:23 pm by Rachel Berry

» Santana Lopez
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 5:48 pm by Quinn Fabray

» Vampsite szerepjáték
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:51 pm by Quinn Fabray

» Pretty Little Liars szerepjáték
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:51 pm by Quinn Fabray

» Quinn Fabray
Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:42 pm by Quinn Fabray

» A Mi hirdetésünk
Santana Lopez EmptyHétf. Jan. 16, 2012 8:13 pm by Admin

Testvéroldalak
Santana Lopez Vampire-Diaries-saison-3-200x100 Santana Lopez Pll_logo

 

 Santana Lopez

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Quinn Fabray

Quinn Fabray


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 15.

Santana Lopez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santana Lopez   Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 5:48 pm

Szia! Szuper lett a karakterlapodat, így hát természetes, hogy el vagy fogadva! Smile
Viszont ne felejtsd el, hogy a képnek 200x320-asnak kell lennie. Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Santana Lopez

Santana Lopez


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Lima, Ohio

Santana Lopez Empty
TémanyitásTárgy: Santana Lopez   Santana Lopez EmptySzomb. Jan. 21, 2012 4:45 pm

Santana Lopez *
Santana Lopez 303375-santana_lopez_profile
Név: Santana Lopez.
Kor: 16
Évfolyam: másodéves
Foglalkozás: diák
Belső tulajdonságok:
Gonosznak és kegyetlennek tartanak, pedig én csak az igazat mondom. De hát ez van. Mindenkinek megmondom a frankót. Népszerűnek tartom magam. Jobb jóban lenni velem, mert ha utálok valakit, annak annyi.
Nagyon szeretem Brittany-t. Ő, Quinn és én vagyok a legjobb csajok a suliban. Brittany nagyon rendes, szeretem, ő a legjobb barátom. De nem tudom pontosan, hogy mit érzek. Lehet hogy szerelmes vagyok belé. De nem merem elmondani se neki, se senki másnak. Félek a címkéktől, amit rám ragasztanának és hogy összesúgnának a hátam mögött. Ezért inkább nem mondok semmit. Lehet ezért viselkedek úgy ahogy.
Külső tulajdonságok:
Az a lány vagyok, aki ha végig megy a suliban,szem nem marad szárazon.
Tökéletes alakom van, hosszú barna hajam és barna szemem van.165 cm magas és balkezes vagyok.
Szeretek öltözködni, de a legjobban pompon-lány ruhában érzem magam. Ha nem vagyok egyenruhában, szeretek hajráfot hordani. Ja és cigart szívok, hogy a hangomnak jót tegyek.
Titulus: Pompon-lány

Előtörténet:

Az egyik legnépszerűbb pompom lány vagyok az iskolában. 1994-bem születtem a Lima Hights-ban. Apukám orvos, így remek biztosításom van. Egyedüli gyerek vagyok, így minden megkaptam amit csak akartam. Lima Hights-ban nőttem fel, így megtanultam magam megvédeni.Ha kell, verekedni is tudok.Könnyű kihozni a sodromból.
Mindig is népszerű voltam, így amikor amikor a McKinley-be kerültem, egyértelmű volt, hogy belépek a pompom-lányok közé. A csapatban hamar Sylvester edző kedvencévé váltam. Itt ismertem meg Brittany Pierce-t, aki a legjobb barátom lett. Ő, Quinn Fabray és én alkotjuk a szentségtelen szenthármast. Ez így van mióta a McKinley-be járunk. Sokat segítek Sylvester edzőnek, bármit megteszek, amit kér, kémkedni is szoktam neki. Remélem, ha Quinn elszúr valamit, kinevez engem csapatkapitánynak.
Tervezem, hogy megműttetem a melleimet, hogy még tökéletesebb legyek. Bár így is az vagyok.
Mivel a suli legjobb csaja vagyok, így sokat randizom srácokkal. De csakis menő arcokkal. Mostanában Puck-kal randizunk, mocskos sms-eket küldözgetünk egymásnak. Puck focista, és emellett a suli rosszfiúja, ja és még helyes is. Ha ő nem ér rá vagy épp a lúzereket szívatja, akkor általában Brittany-val vagyok, együtt lógunk, csókolózunk.
Mivel sok sráccal randiztam már, így sokszor volt monom, ami másnéven a csókbetegség. Így már immúnis vagyok rá.
Ha valaki hazudik vagy csal egyből megérzem. Látom rajta. Tana néninek van érzéke ehhez.
Sokan rosszindulatúnak, gúnyosnak, gonosznak tartanak. Pedig én csak őszinte vagyok. Megmondom, ha valami nem tetszik, vagy ha valaki úgy öltözik mint egy csöves. El kell mondanom, amit gondolok. Nem tudom magamban tartani. De így szeretnek. Aki meg nem szeret, az fél tőlem. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
 
Santana Lopez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Glee Szerepjáték :: Szerepjátékon kívül :: Karakterlapok-
Ugrás: