Glee Szerepjáték
Üdv a Glee világában! Smile Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy regisztrált tag, olvasd el a szabályzatot, és regisztrálj Wink
Glee Szerepjáték
Üdv a Glee világában! Smile Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy regisztrált tag, olvasd el a szabályzatot, és regisztrálj Wink
Glee Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gondoltál már arra,
hogy milyen fiatal
sztárpalántának lenni?
Itt a lehetőség!
Légy az Új Irány vagy
a Vocal Adrenalin tagja
a lényeg, hogy azt csináld
amihez a legjobban értesz.
Zenélj!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Quinn Fabray Glee-logo
Facebook oldalunk
Facebook
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Szer. Jún. 27, 2012 12:45 am-kor volt itt.
Staff
Quinn Fabray 1001854212images_www.kepfeltoltes.hu_
Top posters
Admin
Quinn Fabray I_vote_lcapQuinn Fabray I_voting_barQuinn Fabray I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Quinn Fabray I_vote_lcapQuinn Fabray I_voting_barQuinn Fabray I_vote_rcap 
Santana Lopez
Quinn Fabray I_vote_lcapQuinn Fabray I_voting_barQuinn Fabray I_vote_rcap 
Rachel Berry
Quinn Fabray I_vote_lcapQuinn Fabray I_voting_barQuinn Fabray I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Focipálya/öltöző
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 10:06 pm by Santana Lopez

» Folyosó/szekrények
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:48 pm by Santana Lopez

» Vámpírnaplók szerepjáték
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:44 pm by Quinn Fabray

» Rachel Berry
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:23 pm by Rachel Berry

» Santana Lopez
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 5:48 pm by Quinn Fabray

» Vampsite szerepjáték
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:51 pm by Quinn Fabray

» Pretty Little Liars szerepjáték
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:51 pm by Quinn Fabray

» Quinn Fabray
Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:42 pm by Quinn Fabray

» A Mi hirdetésünk
Quinn Fabray EmptyHétf. Jan. 16, 2012 8:13 pm by Admin

Testvéroldalak
Quinn Fabray Vampire-Diaries-saison-3-200x100 Quinn Fabray Pll_logo

 

 Quinn Fabray

Go down 
SzerzőÜzenet
Quinn Fabray

Quinn Fabray


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 15.

Quinn Fabray Empty
TémanyitásTárgy: Quinn Fabray   Quinn Fabray EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:42 pm

Quinn Fabray Tumblr_leqefmXgib1qg3qb7o1_500
Név: Quinn Fabray (igazi: Lucy Quinn Fabray)
Kor: 16
Évfolyam: másodéves
Foglalkozás: Diák
Belső tulajdonságok: Sokak szerint gonoszkodó vagyok, és állandóan gúnyos megjegyzéseket teszek. De, hát elnézést.. Ha valaki nem tud öltözködni, vagy nem olyan felsőbb rangú, mint én akkor mégis mit vár el tőlem? Híres vagyok, gyönyörű, sznob, mindenki engem akar. Annyira sokat dolgoztam, hogy elérjem azt az embert, aki most vagyok; A suli legmenőbb lánya, és a Cheerios legjobb pompon-lánya. Elég féltékeny típus vagyok, és sajnos könnyen tudnak manipulálni engem. Ha megbántanak képes vagyok bármeddig elmenni, csak hogy bosszút álljak az illetőn. Mindenki tudja, hogy velem nem érdemes kikezdeni, vagy egy örök életre meg fogja bánni. Hívő vagyok, a Cölibátus klub elnökének a szerepét töltöm be.
Külső tulajdonságok: Az a lány vagyok, aki ha végig sétál a folyosón, mindenki megfordul utána, és megcsodálja. Igen, még a lányok is. Ezzel szerintem mindent elmondtam. Tökéletes alakom van, és a gyönyörű szőke hajam ezt még csak fokozza. Nincs olyan ruha, ami nem állna jól rajtam. 170 cm magas vagyok, gyönyörű zöld színű szempárommal bárkit eltudok bűvölni. Általában a hajamat összekötve hordom, figyelve, hogy egyetlen egy szál se álljon ki. A suliban általában a pompon-lány ruhámat hordom, de ha épp nem ott vagyok akkor mindig a legújabb divat szerint öltözködök.
Titulus: Pompon-lány
Előtörténet: 1994. május 9-én születtem, az eredeti nevem Lucy Quinn Fabray. Szüleimmel élek együtt, és a nővéremmel Frannie Fabray-jel. Már gyerekkorom óta el voltam kényeztetve, így mindig is megkaptam mindent, amire vágytam. Nem foglalkoztam magammal, így sajnos bekövetkezett az, hogy elhíztam. De nagyon durván. Tehát általánosba egy kövér, festett barna hajú lány voltam, tele pattanásokkal, és a világ legszörnyebb orrát birtokoltam. Nem voltak barátaim, csúfoltak engem. Szörnyű életem volt, minden nap zokogtam. Végül annyira mély depresszióba estem, hogy megkértem a szüleimet, költözzünk el, és ezáltal hadd váltsak sulit. Magam mögött akartam tudni a régi, borzasztó életemet. Hálás lehetek a szüleimnek, mivel megtették. Apukám egy jobb állást szerzett, így az extra pénzből megkértem hadd csináltassák meg az orromat. Egy dolog jól nézett ki rajtam. Utána kezeltettem a pattanásaimat, és elkezdtem tornászni. Ekkor szembesültem avval a tudattal, hogy nagyon hajlékony vagyok, így elkezdtem táncolni, és pompon-lány lettem. Nagyon hamar megszabadultam a felesleges kilóktól, és a nyár végére hatalmas transzformáción estem keresztül. Többé már nem festettem a hajamat, maradtam a természetes szőkénél, átváltottam a kontaktlencsére, és megkértem a szüleimet, hogy többé már Quinn-ként szólítsanak. Ha valaki is kiejti a száján, hogy Lucy, egyből a régi gúnyolódások jutnak az eszembe. Így tehát ősszel egy teljesen más ember, egy elfelejtett múlttal lépett át a McKinley High kapuján. Megkaptam azt az életet, amit mindig is akartam. Pompon-lány lettem, sőt a legjobb, és nem kellett sok idő hozzá, de én lettem az iskola legszebbje. A fiúk engem akartak, a lányok irigykedtek rám. Egy csodálatos barátom lett, Finn Hudson. Nem is csoda, hisz ő az iskola futball csapatának a kapitánya. Tökéletes párt alkotunk, és mi uralkodunk az egész iskola felett. A szüleim bíztatására a Cölibátus klubhoz csatlakoztam, és idővel én lettem az elnöke. Hiszek benne, hogy nem szabad a házasság előtt testi kapcsolatot létesíteni valakivel, csak időnként Finn nem érti meg, hogy miért nem szeretnék több dolgot „kipróbálni” vele. Nos, ez lenne az én tökéletes életem.
Vissza az elejére Go down
 
Quinn Fabray
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Quinn szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Glee Szerepjáték :: Szerepjátékon kívül :: Karakterlapok-
Ugrás: