Glee Szerepjáték
Üdv a Glee világában! Smile Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy regisztrált tag, olvasd el a szabályzatot, és regisztrálj Wink
Glee Szerepjáték
Üdv a Glee világában! Smile Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy regisztrált tag, olvasd el a szabályzatot, és regisztrálj Wink
Glee Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gondoltál már arra,
hogy milyen fiatal
sztárpalántának lenni?
Itt a lehetőség!
Légy az Új Irány vagy
a Vocal Adrenalin tagja
a lényeg, hogy azt csináld
amihez a legjobban értesz.
Zenélj!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Folyosó/szekrények Glee-logo
Facebook oldalunk
Facebook
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Szer. Jún. 27, 2012 12:45 am-kor volt itt.
Staff
Folyosó/szekrények 1001854212images_www.kepfeltoltes.hu_
Top posters
Admin
Folyosó/szekrények I_vote_lcapFolyosó/szekrények I_voting_barFolyosó/szekrények I_vote_rcap 
Quinn Fabray
Folyosó/szekrények I_vote_lcapFolyosó/szekrények I_voting_barFolyosó/szekrények I_vote_rcap 
Santana Lopez
Folyosó/szekrények I_vote_lcapFolyosó/szekrények I_voting_barFolyosó/szekrények I_vote_rcap 
Rachel Berry
Folyosó/szekrények I_vote_lcapFolyosó/szekrények I_voting_barFolyosó/szekrények I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Focipálya/öltöző
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 10:06 pm by Santana Lopez

» Folyosó/szekrények
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:48 pm by Santana Lopez

» Vámpírnaplók szerepjáték
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:44 pm by Quinn Fabray

» Rachel Berry
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:23 pm by Rachel Berry

» Santana Lopez
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 5:48 pm by Quinn Fabray

» Vampsite szerepjáték
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:51 pm by Quinn Fabray

» Pretty Little Liars szerepjáték
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:51 pm by Quinn Fabray

» Quinn Fabray
Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:42 pm by Quinn Fabray

» A Mi hirdetésünk
Folyosó/szekrények EmptyHétf. Jan. 16, 2012 8:13 pm by Admin

Testvéroldalak
Folyosó/szekrények Vampire-Diaries-saison-3-200x100 Folyosó/szekrények Pll_logo

 

 Folyosó/szekrények

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Santana Lopez

Santana Lopez


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Lima, Ohio

Folyosó/szekrények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó/szekrények   Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:48 pm

Hé Berry! Vigyázz merre jársz! Arcon löttyinttettem őt. Ezt a Rachel Berry-t ki nem állhatom. Nevetséges ruhákban jár, rénszarvasos pulcsiba. Nem értem. És még csodálkozik, hogy mindig kap egyet az arcába. Meg olyan kicsi is. Lehet törpe. Nem tudom. Igazából nem is ismerem. Csak annyit tudok róla, hogy szinte minden iskolai klubba benne. Lúzer kinézete van. Santana ezt nem állhatja. Ezért kap tőlem is többek között mindig egy kis jeges örömöt az arcába.
Most is egy újabb szakkörre iratkozik fel. Nézzük csak mi is ez... Újraindul a Glee...a kórus újraindul? Nagy öröm. Vesztesek gyülekezete. Biztos oka volt hogy megszüntették. De akkor minek indítják újra?? Pff. ez a Berry... Csillagot rak a neve után. Szánalmas. Mr. Shuester, a spanyol tanár fogja vezetni ezt a kórust?? De miért? Minek? Na mindegy is. Mennem kell. Cheerio edzés lesz. Sylvester edző nem díjazza, ha késünk. Nézem ezt a Berry-t. Próbálja leszedni magáról a jeges cuccot. Hát még meglöttyintem egy kicsit! Nesze Berry!
Vissza az elejére Go down
Rachel Berry

Rachel Berry


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 15.

Folyosó/szekrények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó/szekrények   Folyosó/szekrények EmptySzomb. Jan. 21, 2012 7:34 pm

Egy újabb év kezdete a McKinley High School-ban, vajon ez is olyan szörnyen borzasztó lesz, mint a tavalyi? Bár a tavalyi év szinte rendíthetetlenné és ellenállóvá tett. Magabiztos mosollyal az arcomon sétáltam a hirdetőtábla felé, hogy megnézzem, miféle programok és szakkörök vannak tervezve erre az évre. Hátha találok magamnak valami jót. Esetlen valamilyen hangszeren tanulhatnék, vagy színi kör... Bár ilyenek úgysem lennének, mert Mr.Figgins nem költ "feleslegesen", így a művészet el van hanyagolva ebben az átkozott iskolában. Pedig a magamfajta tehetségeknek szükségük van egy helyre, ahol fejleszthetik már így is elég tökéletes képességeiket. Mondjuk annyi sok tehetség nincsen itt rajtam kívül, kivéve, ha nem számítjuk a focistákat és a pompon-lányokat. A focicsapat irányítója annyira édes és helyes... Finn... Csak álmodozhatok róla, soha semmi nem lesz közöttünk, még a nevemet sem tudja. Csak annyit lát, hogy én vagyok az a csaj, akit minden nap arcon öntenek lötyivel. Vagy még annyit sem. Ez olyan... egyirányú plátói szerelem, istenem, ha csak egyszer beszélhetnék vele... De már megint elkalandoztam. Kissé megráztam a fejemet, hogy a gondolataim kitisztuljanak, és a táblára néztem. A szemem azonnal megakadt egy papírlapon, ami a hirdetést leszámítva üres volt. Vagyis még senki nem jelentkezett rá, én azonban már nyúltam a tollamért, és a kis aranycsillagért, amit mindig a nevem mellé teszek. Ez jelenti azt, hogy egy nap nagy sztár leszek. Mert az leszek. Felírtam a nevemet, mellé tettem a csillagot, és elégedetten sóhajtottam. Végre újraindul a Glee! Ez az iskolai kórus, vagyis volt, évekkel ezelőtt. De aztán végül már senki nem járt, úgyhogy beszüntették. De mit akar ezzel a klubbal kezdeni a spanyoltanár, Mr. Shuester? Talán ő is olyan tehetséges, mint én? Jó, annyira nem lehet, de talán kedveli a zenét. Istenem, már jól kezdődik ez az év!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2012. Jan. 15.

Folyosó/szekrények Empty
TémanyitásTárgy: Folyosó/szekrények   Folyosó/szekrények EmptyVas. Jan. 15, 2012 3:17 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://glee.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Folyosó/szekrények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó/szekrények   Folyosó/szekrények Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyosó/szekrények
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Glee Szerepjáték :: Ohio, Lima :: William McKinley High School-
Ugrás: